Faktoring - sposób finansowania działalności firmyWarszawa - Oferta nr127142 - Oferteo.pl

Faktoring - sposób finansowania działalności firmyCena brutto: 0.00 PLN

Odzyskiwanie należności to temat, z którym mierzy się wiele przedsiębiorców. Uzyskanie zapłaty za usługę to często proces długi i uciążliwy, wiele osób też zwyczajnie nie wie jak się za to zabrać. Rozwiązaniem może być wykup wierzytelności przez firmy specjalizujące się w uzyskiwaniu zapłaty.
W takim wypadku przedsiębiorca „sprzedaje” fakturę innemu podmiotowi. Otrzymuje zapłatę pomniejszoną o ustalone koszty i może usługę rozliczyć. Odzyskanie wartości faktury leży teraz po stronie firmy, która należność wykupiła i to z nią powinien kontaktować się dłużnik.
Warunki współpracy pomiędzy przedsiębiorcą a firmą odzyskującą należności, zalezą od wysokości faktury, częstości współpracy i oceny wypłacalności dłużnika. Dodatkowo tak usługa może dotyczyć pojedynczych lub wybranych faktur co rozróżnia wykup wierzytelności a faktoring. W tym drugim przedsiębiorca musi uzyskiwać ustalone, wysokie obroty roczne i jest na określony czas związany umową o przekazywanie faktur.
Więc jeśli masz problem z dłużnikiem, skontaktuj się z nami.

Korzyści płynące z usługi faktoringu

poprawa płynności finansowej Firmy – gotówka za fakturę „od ręki”
pozyskanie i zwiększenie pozycji konkurencyjnej na rynku poprzez możliwości wydłużania terminów płatności Odbiorcom
zwiększenie obrotów oraz wzrost dynamiki rozwoju Firmy
możliwość wkalkulowania kosztu faktoringu we współpracę ze swoimi Odbiorcami (uzależnienie marży od długości udzielanego kredytu kupieckiego)
ograniczenie ryzyka współpracy dzięki weryfikacji sytuacji finansowej Odbiorców
poprawa relacji handlowych z Dostawcami i Odbiorcami

Nie czekaj i skorzystaj już dziś z naszych usług, zamiast zastanawiać się skąd wziąć pieniądze na bieżące funkcjonowanie firmy.

Polska
 
 


Liczba wyświetleń strony: 82