Kredyty hipoteczne Warszawa - Oferta nr 127139 - Oferteo.pl

Kredyty hipoteczneCena brutto: 0.00 PLN

Segregator pełen dokumentów, dwie teczki i cała masa luźnych kartek – tak w skrócie można opisać zbieranie niezbędnej dokumentacji, która potrzeba jest do złożenia wniosku o kredyt hipoteczny. I choć z pozoru wygląda to na typowe przekoloryzowanie sytuacji, to rzeczywistość pokazuje, że nie ma w tym ani grama przesady.

Dokumenty niezbędne do tego, aby tylko ubiegać się o przyznanie kredytu mieszkaniowego, są przez bank wymagane w sposób niezwykle restrykcyjny. Znajdują się tam skany i odpisy aktów notarialnych, dowodów osobistych wnioskodawców, ich ewentualnych żyrantów, odpisy z ksiąg wieczystych, aktów własności nieruchomości, zatwierdzone i oficjalne oferty sprzedaży wybranego domu lub gotowe plany i projekty budynku, który dopiero powstanie... A to tylko wierzchołek góry lodowej, jaką jest całkowita dokumentacja! Klienci muszą przedstawić również dowody na swoje zarobki i przekonać bank, że będą rzetelnie spłacać swoje zobowiązanie. Muszą więc zdobyć zaświadczenia o zarobkach, przekazać kopie swoich umów o pracę z okresem zatrudnienia, nierzadko opłacane rachunki z ostatnich miesięcy oraz zaświadczenie o innych posiadanych kredytach.

Co dla Ciebie zrobimy?

Porównamy cenę kredytu w poszczególnych bankach, wysokość raty, wyliczymy zdolność kredytową, omówimy wszelkie koszty związane z kredytem, odpowiemy na wszystkie pytania.

Przeprowadzimy Cię przez cały proces uzyskiwania kredytu, a co najważniejsze:

- wracając do powyższego, pomożemy w skompletowaniu dokumentów i wypełnieniu wniosków kredytowych,
- złożymy wnioski w wybranych bankach,
- wynegocjujemy warunki kredytu, aby były jak najlepsze dla Ciebie,
- wytłumaczymy detale decyzji i umowy kredytowej,
- będziemy towarzyszyć przy podpisaniu umowy kredytowej w banku – wiemy, że to bardzo
ważne dla Ciebie – dzięki obecności przy podpisywaniu umowy możemy na bieżąco odpowiadać na pytania. Jesteśmy do dyspozycji również po wypłacie kredytu, aby rozwiązywać kwestie po kredytowe.

Szukamy indywidualnych i nieszablonowych rozwiązań. Negocjacje na szczeblu decyzyjnym pozwala nam na uzyskanie kredytu nawet w trudnych i skomplikowanych sprawach.

Polska
 
 


Liczba wyświetleń strony: 112