Leasing samochodów osobowych i dostawczych, maszyn, urządzeńWarszawa - Oferta nr127140 - Oferteo.pl

Leasing samochodów osobowych i dostawczych, maszyn, urządzeńCena brutto: 0.00 PLN

Leasing jest opłacalny z wielu względów. Przede wszystkim jest to rozwiązanie, które może być dla firmy tańsze. Wszystko dlatego, że raty leasingu można wrzucić w koszty firmowe i obniżyć nimi wysokość należnego podatku dochodowego. Dzięki temu, że wynajmujemy sprzęt, możemy płacić niższe podatki. Dzisiaj na leasing decydują się nawet największe firmy.

To nie chodzi o to, że korzystają z tego firmy, których nie stać jest na zakup sprzętu. Jest wręcz przeciwnie. Korzystają z niego takie firmy, które chcą maksymalnie ograniczyć swoje koszty, a jednocześnie dysponować najlepszym sprzętem. Np. leasing laptopów dla kadry zarządzającej opłaca się, bo takie laptopy są bardzo drogie. Koszty zakupu jednego takiego laptopa to niejednokrotnie wydatek rzędu około 10, a nawet 20 000 zł, więc pieniądze są duże. Po dwóch, trzech latach taki laptop przestaje być już nowoczesny i trzeba go zamienić na inny. Jeżeli byłby własnością firmy, to ciężko byłoby go sprzedać, bo taki nie najnowocześniejszy nie cieszyłby się na rynku już zbytnim wzięciem. Gdy natomiast jest wypożyczony, to po okresie leasingu można go w każdej chwili zwrócić i wziąć kolejny, a jeżeli jest jeszcze aktualny, to wykupić od firmy leasingowej i dalej z niego korzystać. To rozwiązanie naprawdę się opłaca i leasing drukarek oraz komputerów w takim ujęciu wydaje się świetnym pomysłem. Firma nie traci, a wręcz przeciwnie, zyskuje na tym, że wypożycza sprzęt na określony czas.

To tylko jeden z wielu przykładów opłacalności leasingu. Powiedz nam co potrzebujesz a znajdziemy dla Ciebie "lekkie" finansowanie.

Proponujemy leasing operacyjny i finansowy:
samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 t
samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych, przyczep i naczep
maszyn i urządzeń
sprzętu budowlanego i wózków widłowych
sprzętu rolniczego
sprzętu IT i wyposażenia biurowego
sprzętu medycznego

Polska
 
 


Liczba wyświetleń strony: 69