Leasing samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 t, samochodów ciężarowych, maszyn i urządzeń Warszawa - Oferta nr 127140 - Oferteo.pl

Leasing samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 t, samochodów ciężarowych, maszyn i urządzeńCena brutto: 0.00 PLN

Leasing – prostszy i tańszy niż myślisz! Płać mniejsze podatki, nie kupuj za gotówkę

Leasing to forma finansowania skupiająca cechy zarówno najmu/dzierżawy, jak i kredytu. Przedmiotem leasingu może być każda rzecz zaliczana do środków trwałych, zarówno nowa, jak i używana, niezbędna do prowadzenia działalności gospodarczej.

Proponujemy leasing operacyjny i finansowy:
- samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 t
- samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych, przyczep i naczep
- maszyn i urządzeń
- sprzętu budowlanego i wózków widłowych
- sprzętu rolniczego
- sprzętu IT i wyposażenia biurowego
- sprzętu medycznego
- nieruchomości

Co gwarantujemy?

- Prosty leasing operacyjny i finansowy samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 t Oferujemy finansowanie nowych i używanych pojazdów do 72 miesięcy. Maksymalna wartość finansowania wynosi 700 tys. zł. Udział własny już od 0%.

- Prosty leasing operacyjny i finansowy samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych, przyczep i naczep. Oferujemy finansowanie nowych i używanych pojazdów do 72 miesięcy. Maksymalna wartość finansowania wynosi 700 tys. zł. Udział własny już od 0%.

- Finansowanie zakupu maszyn i urządzeń rolniczych przez przedsiębiorców rolnych oraz rolników indywidualnych. Elastyczne warunki umożliwiają dostosowanie do indywidualnych potrzeb klientów oraz specyficznej i wymagającej branży. Oferujemy finansowanie nowych i używanych maszyn i urządzeń rolniczych do 84 miesięcy. Udział własny już od 5%.

Zapraszamy do współpracy.

Polska
 
 


Liczba wyświetleń strony: 48